sobota 8. května 2021 Statní svátek

Vyhledávání

Nalezené články: "technické služby"

Na pořádek v Náchodě budou dohlížet mobilní kamery

Město Náchod se rozhodlo řešit problém s hromaděním nevyžádaného odpadu kolem kontejnerů mobilními kamerami. Ty budou nepravidelně umísťovány ve vybraných šesti lokalitách města, kde se dlouhodobě nedaří udržovat pořádek.

Hradec Králové bude mít milionové chodníky. Jejich oprava radnici vyjde na 12 milionů korun

V Hradci Králové začala rozsáhlá rekonstrukce chodníků, která vyjde městskou kasu na celkem 12 milionů korun. V současné době technické služby pracují v ulicích Bratří Štefanů, U Střelnice nebo Na Dřevěnce. Během jara dojde i na Poštovní ulici nebo...

Tento týden se opraví i druhá polovina Hradečnice. Bruslaři budou jezdit po novém

Více než desetikilometrovému okruhu v Městských lesích Hradec Králové chyběla k dokonalosti pouze jedna jediná věc. A to zhruba 750 metrů dlouhý úsek od Zděné boudy k parkovišti u hřbitova. První polovinu rozbité cesty město opravilo v listopadu,...

Parkování na břehu Labe za nemocnicí už nebude možné. Město prostor oplotí

Divoké parkování desítek aut na trávě a v blátě a kalužích mezi stromy na břehu Labe v sousedství Fakultní nemocnice v Hradci Králové končí. Město v lokalitě začalo s obnovou zeleně, kterou auta poškodila. Po obnově místo radnice oplotí.

Dobrovolníci zítra uklidí Česko. Takový nepořádek jako letos jsme ještě nezažili, upozorňují organizátoři

Zítřek je hlavním jarním úklidovým dnem akce Ukliďme Česko. Kvůli probíhající pandemii koronaviru bude akce probíhat bezkontaktně. Organizátoři uvádějí, že s takovým nepořádkem jako letos, se v minulých letech ještě nesetkali.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "technické služby"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "technické služby"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.