čtvrtek 26. listopadu 2020 Artur

Vyhledávání

Nalezené články: "státní svátek"

Zítra je státní svátek. Obchody ale mohou mít otevřeno

Na 17. listopad připadá Den boje za svobodu a demokracii. Je tedy státní svátek a řada lidí bude mít volný den. Ten ale nebudou mít zaměstnanci v obchodech větších, než 200 metrů čtverečních. Obchody mohou být totiž zítra ze zákona otevřené.

Prezident Zeman vyznamenal válečné veterány či lidi bojující proti epidemii. V projevu vyzval k dodržování opatření

Prezident Miloš Zeman u příležitosti státního svátku ocenil válečné veterány či zástupce armády, policie, hasičů i zdravotníků za jejich boj proti epidemii koronaviru. Podle očekávání nejvyšší státní vyznamenání in memoriam obdržel zpěvák Karel...

Klicperovo divadlo obnovuje živá vysílání

Klicperovo divadlo v Hradci Králové obnovuje živá vysílání rozhovorů, koncertů, vyprávění či scénických čtení. Zahájí je dnes na státní svátek připomínající vznik Československa. Od jara do června pořad Podkroví Live již uvedl 57 dílů.

Velké obchody mají na dnešní státní svátek zavřeno

O dnešním státním svátku zůstávají větší obchody opět zavřené. Velká nákupní centra budou mít přitom otevřeno, prodejny nad 200 m2 v nich ale své brány neotevřou.

Městský úřad v Náchodě dnes musel zkrátit úřední hodiny

Dnešek měl být náhradním úředním dnem za zítřejší státní svátek. Městský úřad ale obdržel informaci z Ministerstva dopravy, podle které bude muset být ukončena činnost pro registry vozidel už v 15. hodin. Stejně budou otevřeny i ostatní agendy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "státní svátek"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "státní svátek"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.