pondělí 26. září 2022 Andrea

Vyhledávání

Nalezené články: "správní"

VIDEO: Zdrogovaný řidič se pokusil ujet policejní hlídce. Jeho jízda skončila v poli

Mezi Velichovkami a Jaroměří se tento týden udála policejní honička, která připomínala rallye závod. Za volantem bílé Škodovky seděl čtyřiatřicetiletý řidič, který měl důvod ujíždět. Byl bez řidičáku a ještě pod vlivem drog. Jeho jízda skončila bez...

V Hradci Králové se konal tuning sraz. Policisté rozdali pokuty za 40 tisíc

U obchodního centra na výpadovce do Třebechovic pod Orebem se konal tuning sraz. Na něj dorazilo kolem 70 vozidel. Na místo vyrazila i dopravní policie, která rozdala pokuty za zhruba 40 tisíc korun. Největším prohřeškem byla rychlost a technický...

Jan Holásek bude hostem on-line chatu. Dotazy můžete pokládat už nyní

Jan Holásek je právník, senátor a v současné době i nezávislý zastupitel. Do letošních komunálních voleb vstupuje s novým politickým uskupením Rozvíjíme Hradec. On-line chatu Hradecké Drbny bude hostem v neděli 18. září od 15:00.

Pohádky v Jičíně si nenechaly ujít tisíce lidí, festival v neděli skončil

Pohádkové orgie skončily, a to nedělními běžeckými závody pro děti Pelášení v lipách. 31. ročník festivalu Jičín - město pohádky je pasé. Od středy do neděle festival nabídl desítky představení a různých akcí, na které přišly tisíce lidí.

Na hlavním nádraží v Hradci Králové šlo o život, do potyčky se vložila policie

Drama se odehrálo před hradeckým hlavním nádražím. Strážníci bojovali o život muže a zároveň likvidovali útočníky, ti kladli odpor, ale nakonec je policisté odvedli v policejních poutech.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "správní"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "správní"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.