pondělí 23. listopadu 2020 Klement

Vyhledávání

Nalezené články: "sobota"

POČASÍ NA SOBOTU: Teploty jen něco málo nad nulou

Sobota bude v Královéhradeckém kraji vypadat na první pohled velice slušně, problém však budou teploty. Ty se dnes dostanou jenom málo nad bod mrazu. Na venkovní procházku se tak bezesporu bude hodit minimálně zimní bunda.

V sobotu se koná potravinová sbírka. Jídlo dostanou samoživitelky, senioři i lidé bez domova

V sobotu se v celé České republice koná potravinová sbírka, která má pomoct lidem v těžké životní situaci. Veřejnost může nakoupit trvanlivé potraviny nebo drogerii a odnést je na jedno ze sběrných míst v Královéhradeckém kraji. Nakoupené zboží...

POČASÍ NA SOBOTU: Odpoledne jasno a teploty nad deseti stupni

Sobota bude v Královéhradeckém kraji o něco příjemnější, než tomu bylo doposud. Počasí bude lákat k vycházce do přírody. S tou bychom však měli počkat až na odpoledne. To bude na východě Čech svítit slunce.

Čeští hokejisté dnes vyrazí na Karjale proti Švédům. Hradecký Filip Hronek bude asistentem kapitána

Český hokejový tým dnes vstoupí do turnaje Karjala v Helsinkách. Jejich prvním soupeřem budou Švédové. Svoji premiéru si na lavičce odbude nový kouč Filip Pešán s asistenty Martinem Strakou a Jaroslavem Špačkem. V sestavě nechybí ani Filip Hronek z...

FOTO: Do Rybné nad Zdobnicí o víkendu letěl vrtulník. Řidič osobního auta narazil do stromu vedle silnice

Do Rybné nad Zdobnicí musel v sobotu odpoledne letět vrtulník z Hradce Králové. Osobní auto zde narazilo do stromu vedle silnice. Ve vozidle cestoval pouze řidič. Poté, co ho hasiči z vozu vyprostili, transportoval ho žlutý vrtulník do nemocnice.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sobota"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sobota"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.