pátek 21. ledna 2022 Běla

Vyhledávání

Nalezené články: "sněžná děla"

V Krkonoších se začíná lyžovat. Zítra se rozjedou vleky ve SkiResortu

Krkonošský SkiResort Černá hora - Pec pod Sněžkou zahájí v pátek 3. prosince v areálu Černá hora lyžařskou sezonu. Půjde o první lyžování nadcházející sezony v Krkonoších. Lyžaři by mohli mít k dispozici 2,5 až čtyři kilometry sjezdovek.

Vlekaři v Krkonoších a v Orlických horách začali poprvé v sezoně zasněžovat

Vlekaři v hlavních střediscích Krkonoš a Orlických hor začali s příchodem mrazů v noci na dnešek poprvé uměle zasněžovat sjezdovky pro nadcházející sezonu. Teploty v noci na hřebenech Krkonoš klesly až k minus deseti stupňům Celsia. V údolích,...

Skiareály na východě Čech už zasněžují

Skiareál Špindlerův mlýn, Ski Máchovka Nová Paka, Ski Centrum Říčky nebo Deštné – tady všude jsou už sněžná děla v plném provozu. Jak přesně ale bude letošní lyžařská sezona vypadat, je kvůli pandemii koronaviru zatím nejisté.

Lyžaře vyveze v Mladých Bukách další sedačková lanovka. Fungovat bude už od této zimní sezony

Ve středisku byla dosud k dispozici jen třísedačková lanovka z roku 2006 a několik vleků. Druhá lanovka, která bude měřit 650 metrů se buduje od května. Původně sloužila v Itálii.

Vlekaři v Krkonoších začali zasněžovat, start sezony bude možná už příští sobotu

Vlekaři v hlavních střediscích Krkonoš v hradeckém kraji začali s příchodem mrazů v noci na sobotu uměle zasněžovat sjezdovky. Pokud mrazivé počasí vydrží, mohlo by se v Krkonoších lyžovat v sobotu 7. prosince, zjistila ČTK u provozovatelů...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sněžná děla"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sněžná děla"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.