úterý 20. dubna 2021 Marcela

Vyhledávání

Nalezené články: "sněžení"

Horská služba varuje na hřebenech Krkonoš před náledím a mlhou

Horská služba Krkonoše varuje před ledovkou a náledím na hřebenech hor. Upozorňuje také na špatnou viditelnost kvůli mlze, dohlednost na hřebenech je do jednoho kilometru. Vyplynulo to z ranního sdělení Horské služby Krkonoše. Na hřebenech Krkonoš...

Počasí na Velikonoce? Varování před sněhem, ledovkou i větrem

V pondělí bude na většině území České republiky vát silný vítr, který bude na horách dosahovat rychlosti až 110 kilometrů za hodinu. V pondělí odpoledne může navíc na mnoha místech sněžit a v noci na úterý hrozí téměř v celém Česku vznik náledí....

POČASÍ NA NEDĚLI: Proměnlivá obloha a teploty kolem nuly

Druhá polovina víkendu bude v Královéhradeckém kraji podobná sobotě. Opět nás čekají teploty kolem bodu mrazu, přeháňky a proměnlivá oblačnost. Výrazné zlepšení nás pak nečeká ani v první polovině následujícího týdne.

Dnes dopoledne začalo jaro, počasí ale bude ještě pár dnů zimní

Dnes začíná astronomické jaro. Letošní začátek jara ale podle meteorologů bude spíš připomínat zimu. Zimní počasí v Česku podle meteorologů vydrží do konce týdne, jaro se začne pozvolna prosazovat až v příštím týdnu.

POČASÍ NA NEDĚLI: Zataženo, místy dešťové přeháňky

Druhá polovina víkendu by měla být nepatrně příjemnější. Podle meteorologů by mělo být méně přeháněk. Na druhou stranu bude chladněji a sněhové přeháňky se mohou objevit i v nižších polohách.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sněžení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sněžení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.