pondělí 6. července 2020 Státní svátek - Mistr Jan Hus

Vyhledávání

Nalezené články: "pr"

Náchodský zimní stadion nabízí využití už v tomto měsíci

Se začátkem července se v Náchodě znovu otevřel zimní stadion a v těchto horkých dnech je připravena k využití i jeho ledová plocha. Využívat ji bude hokejová škola, sportovní kluby, ale i veřejnost.

Dnes si připomínáme upálení mistra Jana Husa. Byl symbolem statečnosti i svobody

Lidé si dnes na řadě míst budou připomínat odkaz církevního reformátora Jana Husa, který byl za své názory upálen v německé Kostnici. Podle dnešních historiků je Hus příkladem pravdy, svobody a statečnosti. Pojďme si připomenout jeho příběh.

Chráněná budova školy ve Dvoře Králové má novou fasádu. Kraj za ní zaplatil 54 milionu

Královéhradecký kraj dokončil zateplení památkově chráněné budovy Střední školy informatiky a služeb ve Dvoře Králové nad Labem. Investice činila 54 milionů korun, stavební práce trvaly od konce roku 2018.

POČASÍ NA PONDĚLÍ: Po ránu jasno, odpoledne zataženo s přeháňkami

Relativně příjemné počasí posledních dvou dnů se nám dneska odpoledne a k večeru pokazí, v Královéhradeckém kraji tak budeme potřebovat deštník. Teploty však budou stále relativně vysoko.

FOTO: Medojed a hyeny ze zoo ve Dvoře dostali pštrosí vejce, udolávali ho dlouhé desítky minut

Ve dvorské zoo si přišli na netradiční pochoutku medojed kapský a hyeny skvrnité. Od ošetřovatelů dostali pštrosí vejce. Nejen že si na neobvyklé pochoutce smlsli, zároveň se zabavili na dlouhé desítky minut přesně tak, jak by se to odehrávalo v...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pr"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "pr"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.