pondělí 20. ledna 2020 Ilona

Vyhledávání

Nalezené články: "pokuty"

V Krkonoších platí zákaz pyrotechniky i na Silvestra. Cílem je ochránit divokou zvěř

V Krkonoších letos platí zákaz používání zábavní pyrotechniky na celém území národního parku bez výjimky, a to včetně nadcházejícího období na přelomu roku. V minulosti měly výjimku dvě obce v katastru Krkonošského národního parku (KRNAP), Strážné...

KOMENTÁŘ: Hokejisté potřebují razantní změnu. Je čas se zbavit trenérů a začít rozdávat pokuty

Nejhorší sezóna od vstupu do extraligy v roce 2013. Hokejisté Mountfieldu se nemůžou odlepit od míst, na které se v minulosti dívali z elitního čela tabulky. Jenže letos jim poprvé hrozí, že si nezahrají ani play-off a i fanouškům dochází trpělivost.

Mizérie je pryč. Hokejisté Hradce porazili Zlín na jeho ledě, vyhráli potřetí v řadě

Už to začíná být opět ten dobrý hradecký hokej, který si všichni pamatují. Hradečtí hokejisté porazili Zlín na jeho půdě hladce 4:0. Mazanec si připsal třetí nulu v sezóně a navíc se Mountfield HK prodírá tabulkou konečně vzhůru.

Hradečtí policisté vyrazili na speciální akci, kontrolovala se hlavně jízda na červenou

Uprostřed tohoto týdne se uskutečnila v centru Hradce Králové speciální policejní akce na bezpečnost a plynulost silničního provozu. Kontrolovali se hlavně hříšníci projíždějící na červenou, kterých bylo nakonec nachytáno více jak deset! Policisté...

Řidič se lekl vody, která mu dopadla na čelní sklo, dostal smyk, a následně narazil do svodidel

O tom, že počasí umí řidiče často dost nemile překvapit, není třeba dlouze hovořit. Ale v zimním období by s náhlým zhoršením povětrnostních podmínek určitě počítat měli, tomu by také měli přizpůsobit typ pneumatik na vozidle i svůj styl jízdy.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "pokuty"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "pokuty"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.