úterý 25. února 2020 Liliana

Vyhledávání

Nalezené články: "muž"

Fiktivní voják vylákal od ženy z Trutnovska 7 tisíc korun. Nebyla ale jediná

Na internetu se to podvodníky jen hemží. Přesvědčila se o tom teď i jedna žena z Trutnovska. Přes sociální síť se seznámila s mužem, který tvrdil, že je zahraniční voják. Pod příslibem budoucího společného života z ní vylákal peníze, a už se...

Divočáci Pepina a Bob z hradeckých městských lesů mají 9 selat

Městské lesy v Hradci Králové se mohou pochlubit přírůstkem. Divočákům z obory, Pepině a Bobovi, se narodilo 9 selátek. Pepina je přivedla na svět 19. února 2020.

Vítr na Sněžce překonal rekord. Foukal rychlostí 223 kilometrů za hodinu

Na Sněžce dnes v noci vichřice dosahovala rychlosti 223 kilometrů v hodině. Jedná se o rekord. Naposledy tu byl takto silný vítr v roce 2007 při orkánu Kyrill. Rychlost tenkrát dosahovala 216 kilometrů za hodinu.

VAROVÁNÍ METEOROLOGŮ: Přes východní Čechy se znovu prohání silný vítr. Na Sněžce měl rychlost 223 km/h

Na Sněžce řádí orkán. Vítr tu měl ve 22:00 rychlost 223 km/h. Výstraha před silným větrem platí až do zítřejší 4. hodiny ranní. Vlaky v důsledku špatného počasí nabírají zpoždění. Kvůli dešti stoupají i hladiny řek. V obci Vestřev na Trutnovsku,...

POČASÍ NA NEDĚLI: Až 11 stupňů nad nulou a přeháňky

Počasí během druhé poloviny víkendu bude v Královéhradeckém kraji mírně horší. Ojedinělé přeháňky se budou objevovat už v polohách nad 400 metrů nad mořem. Foukat bude i silnější vítr.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "muž"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "muž"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.