pátek 21. ledna 2022 Běla

Vyhledávání

Nalezené články: "meteorolog"

Déšť, mrholení a ojedinělé sněhové přeháňky. Jaký nás čeká víkend?

O víkendu nás v Královéhradeckém kraji čeká převážně zataženo. Na některých místech se přidají přeháňky a nový sníh se objeví jen v Krkonoších a Orlických horách. Maximální teploty se během soboty a neděle dostanou k pěti stupňům nad nulou.

Kvůli sněhu měli hasiči plné ruce práce. Počasí komplikovalo především dopravu

Pro část Královéhradeckého kraje stále platí varování před sněhem. Nejvíc ho napadlo včera dopoledne a pak během večera. Počasí tak komplikovalo především dopravu. Na řadě míst se bouralo. Hasiči za včerejšek vyjížděli k 31 událostem. Ve většině...

Meteorologové rozšiřují výstrahu. K silnému větru se může v hradeckém kraji přidat i sníh

Včera vydal Český hydrometeorologický ústav varování před silným větrem a tvorbou ledovek. Následně se k tomu přidalo i varování před sněhem. To je platné pro celou Českou republiku včetně Královéhradeckého kraje. Jeho platnost skončí až zítra v...

V hradeckém kraji začíná platit varování před silným větrem. Přidá se i ledovka

Český hydrometeorologický ústav vydal varování před silným větrem. To se týká celého Královéhradeckého kraje a začíná platit v 15:00. Na některých místech se dnes v noci přidá i tvorba ledovek. Obě varování budou platit do zítřejších 18:00.

V druhé polovině týdne se začne ochlazovat. Přidají se i vydatnější sněhové přeháňky

Pro část Královéhradeckého kraje až do dnešních 17:00 platí varování meteorologů před silným větrem. Od čtvrtka se na celém území České republiky začne ochlazovat a mohou se tvořit sněhové jazyky. Na horách dokonce závěje.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "meteorolog"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "meteorolog"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.