čtvrtek 3. prosince 2020 Svatoslav

Vyhledávání

Nalezené články: "letadlo"

K oslavě sametové revoluce před 30 lety padaly u Dubence z nebe ruské cigarety

Tento týden to bylo přesně třicet let, co u Dubence padaly z nebe tuny cigaret. Došlo tu totiž k havárii ruského letadla Tupolev 154. Nikomu se nic vážného nestalo a místní měli zásoby na půl roku.

Dnes je pátek třináctého. Je třeba se smůly skutečně bát?

Pátek třináctého – pro řadu pověrčivých lidí den, kdy si dávají pozor na každý svůj krok. Pro ostatní je pak pátek třináctého stejně nepříjemný, jako každý jiný pátek v roce. Ať už patříte k jakékoli skupině, v tomto článku se koukneme na to, kde se...

Pilot nezvládl přistávací manévr. Utrhl podvozek a zabořil letadlo do přistávací dráhy

K nehodě ultralightu došlo tuto sobotu na Náchodsku. Krátce po obědě se tu pilot pokusil přistát na travnaté přistávací dráze. Manévr však nezvládl a o vzrostlé obilí utrhl podvozek letadla, to se následně zabořilo do země.

V noci v Pardubicích přistál Ruslan s dalším zdravotnickým materiálem z Číny

Už podruhé přistálo na Pardubickém letišti jedno z největších nákladních letadel světa. Ruslan s dalším zdravotnickým materiálem odstartoval z čínského Šen-čenu v úterý ráno, v Pardubicích přistál dnes půlnoci.

Na letišti v Pardubicích a Praze přistála letadla s rouškami a respirátory

Na pardubickém letišti přistál krátce před půlnocí ze soboty na dnešek ukrajinský letoun An-124 Ruslan se zdravotnickým materiálem na ochranu proti koronaviru. Z Číny dovezl mimo jiné dva miliony respirátorů nižších tříd a pět milionů roušek, které...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "letadlo"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "letadlo"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.