čtvrtek 6. října 2022 Hanuš

Vyhledávání

Nalezené články: "komplikace"

Začala stavba obchvatu Jaroměře. Městu by se mohlo ulevit za zhruba dva roky

Dnes odpoledne začala u konce dálnice D11 stavba 6,5 kilometru dlouhého obchvatu Jaroměře. Jeho hlavním úkolem bude vyvést především tranzitní dopravu z centra dvanáctitisícového města. Stavět se má dva roky a Ředitelství silnic a dálnic za novou...

Trutnov na Šestidomí vybuduje moderní a bezbariérovou zastávku veřejné dopravy

Už v loňském roce radnice v Trutnově nechala opravit autobusovou zastávku na protější straně. Tentokrát se bude v Horské ulici pracovat na druhé straně. To způsobí komplikace v hromadné dopravě.

ANKETA: Jak se vedlo současnému vedení města v posledních čtyřech letech

Rozpadnutí koalice, i Benešova třída nebo projekt Velkého náměstí. Tyto záležitosti se nejčastěji zmiňují, pokud se bavíme o neúspěchu současného zastupitelstva. I přesto se podařilo zahájit stavbu fotbalového stadionu a přípravu inteligentního...

Zpoždění vlaku či nefunkční Wi-Fi: nároky na odškodnění mají specifická pravidla

Nejen za zpoždění spoje ale třeba i za nefungující Wi-Fi připojení či klimatizaci mají pasažéři železniční dopravy za určitých podmínek nárok na odškodnění. Přiznání kompenzace ale není automatické a cestující si musí pohlídat několik náležitostí.

Hlavní tah z Jičína se musí opravit. Řidiči jezdí kyvadlově jedním pruhem

Hlavní tah a silnice I/16 z Jičína do Mladé Boleslavi je třeba opravit. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) opraví zhruba 60 metrů dlouhý úsek u Sobotky. Silnice se v místě propadá. V první etapě musí řidiči kyvadlově.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "komplikace"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "komplikace"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.