pondělí 29. listopadu 2021 Zina

Vyhledávání

Nalezené články: "komín"

Začala topná sezona. Podceňování revize komínů je neekologické i nebezpečné, varují hasiči

Jedním z největších zdrojů znečištění ovzduší jsou komíny rodinných domů. Přitom správným vytápěním je možné dosáhnout výrazného snížení emisí. Volba paliva a způsob jakým se spaluje má vliv nejen na čistotu vzduchu, ale i na riziko vzniku požárů. V...

Topná sezona začíná, nezapomeňte na revizi komínů, varují hasiči

Se začátkem září odstartovala také topná sezona. Hasiči však připomínají, že ne každý, kdo má vlastní topení, má v pořádku komín. Kvůli zanedbaným kontrolám pak dochází ke zbytečným požárům a otravám oxidem uhelnatým.

V Trutnově vzniklo několik nových ulic. Pojmenují se po místních osobnostech

Radnice v Trutnově se rozhodla, že uctí památku tří významných osobností. Pojmenuje po nich nově vznikající ulice. V mapách se tak brzy objeví ulice Wolfova, Justova a Hybnerova. Všechny se nachází v Horním Starém Městě.

Josefov: věznice národů opředená legendami aneb největší zajímavosti o pevnosti

Nad stavbou pevnosti Josefov dlouhá léta visel otazník. Nakonec tu ale vznikla unikátní stavba s propracovaným podzemním systémem, který v Evropě nemá obdoby. A také pevnostní pulzující město, které svým bohatým kulturním životem přilákalo spoustu...

Poslední čápi na Trutnovsku opustili své hnízdo, vrátí se zase na jaře

Hnízdní sezona čápů skončila. Čapí rodiče v Bohuslavicích, Trutnově i v Mladých Bukách vychovali novou generaci, která už opustila rodná hnízda. V těchto dnech je následují i jejich rodiče, kteří po východě mláďat zamíří přezimovat do Afriky.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "komín"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "komín"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.