neděle 9. srpna 2020 Roman

Vyhledávání

Nalezené články: "kolona"

Během včerejšího odpoledne navštívilo ZOO ve Dvoře nejvíc lidí za posledních deset let. Doprava ve městě zkolabovala

Během včerejšího odpoledne navštívilo Safari Park ve Dvoře Králové nejvíce lidí za posledních deset let. Vstupenky si zakoupilo celkem 9.700 návštěvníků. To se podepsalo i na samotné dopravě ve městě. Ta během dne zkolabovala a situaci musela řešit...

Doprava v Hradci Králové kolabuje. Kvůli rekonstrukcím čekají řidiči v dlouhých kolonách

Oprava tranzitní silnice ve stotisícovém Hradci Králové komplikuje průjezd městem. Provoz na silnici I/31 na okruhu města v úseku od křižovatky Akademika Bedrny po křižovatku Tesla je sveden v každém směru do jednoho jízdního pruhu, tvoří se kolony.

Letní pítka v Náchodě čeká údržba. Na suchu budou přes týden

Letní pítka v Náchodě čeká od pátku 7. srpna do soboty 15. srpna odstávka. Na vině je pravidelná údržba filtračního systému. K údržbě je nutno přistoupit kvůli nahromaděnému arzenu. V těchto dnech tak nebude možné si natočit minerální vodu.

Lázeňská města musela uzavřít prameny, pitné kúry se ruší

Podle nařízení Českého inspektorátu lázní a zřídel musela být během dnešního dne uzavřena všechna veřejná pítka. Pokyn, který byl vydán, ihned uposlechly například Karlovy Vary a Mariánské Lázně. Omezení platí do odvolání.

Pro pendlery se otevřel hraniční přechod Královec

Po včerejšku, kdy byla kolona aut ve směru na polské hranice v Náchodě až za Hradcem Králové a měřila skoro 50 kilometrů, byl otevřen hraniční přechod Královec - Lubawka. Sem mohou ale jen pendleři s vozy do devíti tun.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kolona"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kolona"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.