pátek 10. července 2020 Libuše / Amálie

Vyhledávání

Nalezené články: "jízdní řády"

Začínají jezdit pravidelné vlakové linky do Polska. Z Trutnova vyjíždí čtyřikrát denně

V těchto dnech začínají jezdit pravidelné sezónní vlakové spoje, které dovezou obyvatelé Královéhradeckého kraje do Polska. Od začátku prázdnin jezdí čtyřikrát denně vlak z Trutnova. Od zítřka se ještě přidají další dva z Adršpachu.

Dveře v hradeckém MHD už se od dnešního dne samy neotevírají, obnovují se noční linky

Dneškem končí v hradeckém MHD platnost mimořádných opatření v souvislosti s covidem-19. Kromě toho, že už není povinné nošení roušek se obnovuje samoobslužný systém ovládání dveří. Na Terminálu MHD už jsou k dispozici všechny služby.

Kvůli opravě Krkonošské ulice ve Dvoře Králové se uzavře křižovatka na Chaloupky

Práce na rozsáhlé rekonstrukci Krkonošské ulice ve Dvoře postoupily a kvůli tomu se zkomplikuje cestování lidem z lokality Chaloupky/Nová ves. Od dnešního poledne se křižovatka z Krkonošské ulice do této obce uzavře. Uzavírka potrvá do pondělního...

Zítra se změní jízdní řády vlaků a autobusů. Novinkou bude nový autobusový spoj

Od neděle 14. června začne v Královéhradeckém kraji platit nový jízdní řád pro autobusové i vlakové spoje. Nejvýznamnější změnou bude pravděpodobně zavedení nového autobusového spoje z Hradce Králové do Pece pod Sněžkou a prodloužení trasy spěšného...

Podél Krkonošské silnice ve Dvoře Králové vzniká během rekonstrukce soustava kaskád na odvod vody

Stavbaři pracují už tři měsíce na kompletní rekonstrukci krajské silnice v Krkonošské ulici ve Dvoře Králové nad Labem, mezi čerpací stanicí a odbočkou na Vítěznou. Celá akce vyjde na více než 80 milionů korun a bude hotova na konci října.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "jízdní řády"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "jízdní řády"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.