sobota 11. července 2020 Olga

Vyhledávání

Nalezené články: "hotel"

Mladík spadl ve výletních sandálech ze skalní vyhlídky do koryta Labe, letěl pro něj vrtulník

O prodlouženém víkendu přijelo do Krkonoš poměrně hodně turistů, i kvůli tomu měli horští záchranáři i více zásahů. Do Špindlerova Mlýna musel pro jednoho z návštěvníků dokonce vrtulník. Sjel ze skalní vyhlídky rovnou do Labe.

Po koronavirové krizi nezaměstnanost v Královéhradeckém kraji nestoupla. Stále se drží na 2,9 procentech

Ačkoliv se čekalo, že v Královéhradeckém kraji po pandemii nezaměstnanost stoupne, opak je pravdou. Procentuálně zůstala na stejných hodnotách jako ta květnová. Poslední červnoví den nemělo zaměstnání 10.790 lidí. Celorepublikově se však...

Stát podpoří lázeňské pobyty. Pro návštěvníky budou o čtyři tisíce levnější

Češi budou moci od 1. července do 31. prosince využívat státní poukazy na pobyty v tuzemských lázních. Program COVID - Lázně včera schválila vláda. Podmínkou pro okamžitou slevu na pobyt 4000 korun bude strávit v lázeňském zařízení alespoň šest nocí...

V červenci se v Peci pod Sněžkou otevře nový hotel, nabídne desítky pracovních míst

V krkonošském horském středisku v Peci pod Sněžkou se otevře nový Grand Hotel Hradec. První návštěvníky přivítá po tříleté výstavbě na začátku letních prázdnin, tedy v červenci. Pracovní místo v něm najdou desítky lidí.

Na pokrytí ztrát způsobených v době koronaviru dá kraj dvorské zoo 13 milionů korun

Královéhradecký kraj finančně podpoří zoo ve Dvoře Králové nad Labem. Na vyrovnání ztrát způsobených koronavirovou pandemií pošle 13,43 milionu korun. Podporou dvorské zoo doporučila rada kraje. Ještě ji musí schválit 22. června zastupitelé.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "hotel"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "hotel"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.