čtvrtek 26. listopadu 2020 Artur

Vyhledávání

Nalezené články: "dům"

Lékařská fakulta v Hradci Králové si připomíná 75. výročí

Fakulta během let urazila velký kus cesty. Dnešní možnosti jsou díky internetu a spolupráci se zahraničím s dřívější dobou nesrovnatelné, přesto nejdůležitější zůstává předávání vědomostí z generace na generaci, říká děkan fakulty Jiří Manďák.

V Hradci Králové vznikne nová ulice se 13 rodinnými domy. Hotovo má být za dva roky

Nová ulice má vzniknout mezi ulicemi Pardubický a Kudrnova na bývalém pozemku zeleniny v Hradci Králové – jen kousek za fotbalovým hřištěm Olympie. Podle developera zde vznikne 13 rodinných baráků, dětské hřiště a soukromé pozemky pro místní.

V kraji se letos staví méně bytů i rodinných domů. Hlad po nemovitostech je ale obrovský

V Královéhradeckém kraji byla od začátku letošního roku až do září zahájena stavba 1157 bytů. Loni jich ve stejném období investoři rozestavěli 1172. Investoři a lidé staví hlavně rodinné domky, které tvoří 75 procent výstavby.

Nový terminál v Peci pod Sněžkou začne fungovat v polovině prosince. Radnice hledá jeho provozovatele

Nový dopravní terminál v Peci pod Sněžkou s parkovacích domem pro asi 450 aut by měl začít fungovat v polovině prosince. Radnice vybírá jeho provozovatele, který by se staral také o zhruba 800 dalších parkovacích míst na městských parkovištích mimo...

Čeští hokejisté dnes vyrazí na Karjale proti Švédům. Hradecký Filip Hronek bude asistentem kapitána

Český hokejový tým dnes vstoupí do turnaje Karjala v Helsinkách. Jejich prvním soupeřem budou Švédové. Svoji premiéru si na lavičce odbude nový kouč Filip Pešán s asistenty Martinem Strakou a Jaroslavem Špačkem. V sestavě nechybí ani Filip Hronek z...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "dům"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "dům"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.