pondělí 30. listopadu 2020 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "cestující"

Od pondělí budou jezdit vlaky v Královéhradeckém kraji podle klasického jízdního řádu

Od pondělí České dráhy vrací jízdní řády vlaků na východě Čech do normálu. Kvůli současné pandemii dnes naposledy jezdí spoje podle prázdninového jízdního řádu. Linková autobusová doprava se vrátila ke klasickému provozu v polovině listopadu.

Vánoční elektrobus v Hradci Králové vyjede v sobotu. Trolejbus pak v neděli

I letos během prvního adventního víkendu vyjede vánočně nazdobený elektrobus Dopravního podniku Hradec Králové. Ten uvidí cestující na klasických linkách od soboty 28. listopadu. V neděli se pak přidá i vánočně polepený trolejbus.

FOTO: Na Náchodsku se srazil vlak s osobním autem. Tři lidé skončili v nemocnici

K nehodě došlo v neděli odpoledne krátce po 15. hodině v obci Studnice na Náchodsku. Čtyřiadvacetiletá řidička se pravděpodobně nevěnovala řízení a vjela na železniční přejezd. V tu chvíli tudy projížděl vlak z Trutnova do Jaroměře. Tři lidé z...

Policie odložila vyšetřování pádu vrtulníku na Náchodsku. Pravděpodobný viník při nehodě zemřel

Policie uzavřela případ nehody civilního vrtulníku, při kterém zemřeli dva lidé - sedmadvacetiletý žák ve výcviku a čtyřiačtyřicetiletý instruktor. K nehodě došlo 22. března minulého roku. Podle závěrečné zprávy mohla za nehodu celá řada chyb pilotů.

V Hradci Králové začíná jezdit pět nových autobusů MHD. Na cestující budou dohlížet kamery

Do vozového parku Dopravního podniku Hradec Králové během října a listopadu přibylo pět moderních autobusů. Jde o nízkopodlažní, třídveřové dieselové autobusy. Prostor uvnitř i kolem autobusu bude hlídat hned několik bezpečnostních kamer. Jde o...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "cestující"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "cestující"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.