Počasí dnes1 °C, zítra2 °C
Středa 8. února 2023  |  Svátek má Milada

Vyhledávání

Nalezené články: "auto"

Auto vyletělo ze silnice a narazilo do pískovcového trpaslíka. Z vraku se řidič dostal sám

Hrozivě vypadající nehoda se stala na silnici první třídy číslo 35 vedoucí z Hradce Králové do Jičína. Kousek před Hořicemi vyjelo osobní auto Toyota mimo silnici, narazilo do pískovcového trpaslíka a následně skončilo zdemolované v poli. Z vraku se...

Mezi Hradcem Králové a Týništem nad Orlicí od zítřka nepojedou vlaky

České dráhy upozorňují na výluku na trase Hradec Králové hlavní nádraží - Týniště nad Orlicí. Probíhat bude od zítřka do příštího úterý, tedy od 8. do 14. února.

VIDEO: Nezastavil se ani před namířenou zbraní. Řidič se pokusil ujet, dvakrát naboural

Měla to být klasická a rutinní policejní kontrola v Hronově. Místo zastavení se však šestadvacetiletý muž rozhodl hlídce ujet. Během toho ho nezastavila namířená služební zbraň ani první nehoda. Po té druhé se pokusil utéct po vlastních. Marně.

Rekonstruovaná lávka Klapák v Hradci Králové se otevře do konce února

Místní mostu říkají různě. Klapák, Železňák nebo Bailey Bridge. Od září prochází lávka přes Orlici rozsáhlou rekonstrukcí. Radnice věří, že se ho znovu podaří otevřít do konce měsíce. V současné době musí lidé oklikou. Ta vede přes Orlický most na...

Mezi Častolovicemi a Týništěm nad Orlicí nejezdí přes den vlaky

Vlakové cestující v Týništi nad Orlicí dneska zaskočila výluka. Až do příští neděle vlaky na trase Týniště - Častolovice nahradí přes den autobusy, pojedou podle výlukového jízdního řádu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "auto"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "auto"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.