čtvrtek 26. listopadu 2020 Artur

Vyhledávání

Nalezené články: "Zelení"

ODS i ANO jsou ochotné vést město i po odchodu Zelených. Vládnoucí koalice v Hradci Králové se pomalu rozpadá

Hnutí ANO a ODS chtějí pokračovat ve vedení stotisícového Hradce Králové i v případě odchodu Zelených z koalice. ANO a ODS se na tom dohodly v neděli. Do 27. listopadu by mělo uskupení Změna pro Hradec, které se Zelenými tvoří jeden blok, zveřejnit...

V Hradci Králové vznikne nová ulice se 13 rodinnými domy. Hotovo má být za dva roky

Nová ulice má vzniknout mezi ulicemi Pardubický a Kudrnova na bývalém pozemku zeleniny v Hradci Králové – jen kousek za fotbalovým hřištěm Olympie. Podle developera zde vznikne 13 rodinných baráků, dětské hřiště a soukromé pozemky pro místní.

V Hradci Králové nastoupilo do škol téměř dva tisíce dětí

Do základních škol města Hradce Králové se dnes vrátilo téměř tisíce žáků prvních a druhých tříd. Děti musí být vybavené rouškami a nemají hodiny zpěvu a tělesné výchovy. Základní školy byly kvůli epidemii covidu-19 uzavřené od 14. října.

V Pileticích má v souvislosti s revitalizací potoka vzniknout až 1 800 bytů

Mezi dopravním podnikem a železniční tratí v Pileticích má vzniknout nová bytová zástavba, ale i místo pro rekreaci. Město Hradec Králové má dokončenou základní revitalizační studii Piletického potoka.

Rozpadne se hradecká koalice? Zelení jsou pro odchod z vedení města

Královéhradečtí Zelení jsou pro odchod z vládní koalice na místní radnici. Základní organizace v Hradci Králové o tom rozhodla v hlasování. Partnerské uskupení Změna pro Hradec o tom ale ještě nerozhodlo, o setrvání v koalici by mělo teprve...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Zelení"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Zelení"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.