čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Vyhledávání

Nalezené články: "Vandalové"

Vandal si vyrobil ocelový hrot a dává ho pod kola nic netušícím řidičům

V posledních dnech se vandalové v Hradci zaměřují na auta. Na hradeckých parkovištích téměř denně řidiči hlásí, že jim někdo poškrábal lak u auta, nebo zlomil stěrače. Co ale objevila jedna z řidiček včera u svého vozu, z toho zůstává rozum stát.

FOTO: Vandalové opět úřadovali. Na Biřičce zničili dřevěnou lavičku

Vandalové podpálili na Biřičce dřevěnou lavičku. Situace je o to smutnější, že ani ne metr od ní se nachází ohniště a les. Nicméně lenost vandalů přispěla k tomu, že lavička je zničená.

Vandalové, kteří řádili na Sněžce se sami přihlásili na policii. Slíbili pomoc a zaplatili pokutu

Pod vrcholem Sněžky vytvořil vandalové z kamenů spirálu o průměru asi šest metrů, tzv. mandalu, čímž nevratně poničil stezku. Den nato se ale autoři přihlásili správě parku i na policii a na místě zaplatili pokutu.

Vandal řádil na Sněžce. KRNAP plánuje trestní oznámení

Pod vrcholem Sněžky dnes někdo nad ránem vytvořil z kamenů spirálu o průměru asi šest metrů, tzv. mandalu, čímž nevratně poničil křehký ekosystém arkto-alpínské tundry. Správa Krkonošského národního parku (KRNAP) vyzvala svědky k poskytnutí...

FOTO: Neuvěřitelná drzost! Vandal opět řádil, posprejoval Eliščino nábřeží

Předevčírem Malšovický most, včera Eliščino nábřeží. Vandalové měli opět žně, avšak tentokrát svou "prací" výrazně poškodili velkou část historického nábřeží. Policie je v těchto případech bezradná. Pokud sprejery nechytne přímo při činu, jejich...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Vandalové"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Vandalové"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.