čtvrtek 22. října 2020 Sabina

Vyhledávání

Nalezené články: "Polsko"

Škoda po požáru ve skladovací hale v Orlických horách je odhadnuta na šest milionů korun

Požárem ve skladovací hale v Bartošovicích v Orlických horách bylo zasaženo přibližně 2800 balíků sena. Škoda na uskladněném senu se odhaduje na šest milionů korun. Příčina požáru je v šetření. Na pomoc přijeli i hasiči z Pardubického kraje a Polska.

V Trutnově začíná druhá fáze oprav Náchodské ulice. Řidiči budou muset objízdnou trasou

Ředitelství silnic a dálnic začalo na začátku srpna s opravou silnice I/14 v Trutnově. Nyní začali silničáři pracovat na druhé etapě a přesunuli se do ulice Náchodská. Zde opravují zhruba 900 metrů dlouhý úsek od křižovatky ulic Polské a Náchodské...

Sněžka hlásí rekord. Během léta na ni přišlo více než 10 tisíc turistů denně

Krkonošský národní park v letních měsících zaznamenal v meziročním srovnání nadprůměrnou a místy až rekordní návštěvnost. Největší zájem byl od začátku července do poloviny září o hlavní turistické cíle. Na Sněžce Správa KRNAP zaznamenala dokonce...

Cyklobusy jezdí i v září. Vyrazit můžete z Hradce Králové i Náchoda

Ačkoliv jsou letní prázdniny pryč, cyklobusy jsou stále v provozu. Ještě celé září budou jezdit na obou svých trasách. Z Hradce Králové se dostanete až na Pomezní boudy, z Náhoda pak do Polska.

Výbuchem poničené silo v Bejrútu stavěla firma z Pardubic. Teď půjde zřejmě k zemi úplně

Bejrút a Pardubice měly jedno společné. V 60. letech vystavěli zaměstnanci pardubického národního podniku Průmstav silo v libanonském Bejrútu. Právě jeho torzo teď ční nad přístavem, který v úterý zasáhla mohutná exploze skladu s dusičnanem amonným.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Polsko"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Polsko"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.