sobota 16. ledna 2021 Ctirad

Vyhledávání

Nalezené články: "CHMU"

POČASÍ NA NEDĚLI: Ve vyšších polohách se dočkáme sněhu

Neděle bude v Královéhradeckém kraji vypadat podobně jako první polovina víkendu. Se zataženou oblohou se budou teploty držet jen mírně nad nulou. Ve vyšších polohách mohou dorazit sněhové přeháňky.

POČASÍ NA SOBOTU: Zatažená obloha, teploty mírně nad nulou

Během soboty se počasí v Královéhradeckém kraji mírně pokazí. Místy už nás mohou potkat i sněhové přeháňky. Teploty se budou stále držet mírně nad nulou, výjimkou budou pouze hory.

KOMENTÁŘ: 2020? Byl jsem špatným rokem

Uff. Právě jsem skončil. Jsem rok 2020. A že jsem byl rokem. Myslím, že jste si vy Češi, ale i celý svět oddechli. Všichni na mě budou vzpomínat. Byl jsem špatným rokem. Omlouvám se. Možná jsem byl nejhorším rokem vašeho života. Loni v lednu to tak...

Poslední týden tohoto roku bude ve znamení přeháněk

Dnes bylo v Královéhradeckém kraji převážně zataženo, místy s přeháňkami. Následující dny tomu nebude jinak, na ochlazení a pravé zimní počasí si budeme muset počkat od půlky ledna. Ani to však nevydrží dlouho.

Část východních Čech zasáhne dnes a zítra silný vítr. Mnohde bude mít i sílu vichřice

Východ a sever Česka zasáhne zřejmě dnes a zítra silný vítr. V nárazech dosáhne místy rychlosti až 110 kilometrů za hodinu, tedy síly vichřice. Vyplývá to z výstrahy, kterou vydal Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ), a předpovědi počasí.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "CHMU"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "CHMU"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.