Počasí dnes12 °C, zítra11 °C
Pátek 31. března 2023  |  Svátek má Kvido

Vyhledávání

Nalezené články: "železnice"

Na trase Lázně Bělohrad - Stará Paka přestaly ráno jezdit vlaky

S jarem se opravují silnice, ale taky železnice a je řada výluk. Ode dneška přestaly jezdit vlaky na trase Chlumec nad Cidlinou - Trutnov hlavní nádraží. Důvodem je údržba a oprava kolejí na trati a odstranění vegetace v blízkosti trati.

Pasažér v Mercedesu nepřežil na Jičínsku srážku s vlakem

Na železničním přejezdu u Chomutic na Jičínsku se srazila dodávka s osobním spěšným vlakem, dvaasedmdesátiletý řidič auta srážku nepřežil. Jeho zraněného spolujezdce záchranáři přepravili vrtulníkem do nemocnice.

Na trať mezi Žacléřem a Lamperticemi by mohly už brzy vyjet drezíny

Na Trutnovsku by mohla o letních prázdninách přibýt další turistická atrakce. Nový majitel podhorské železnice Žacléř - Královec, společnost TMŽ podnikatele Martina Dvořáka, chystá v úseku mezi Žacléřem a Lamperticemi provoz šlapacích drezín.

V Trutnově pendluje nově městská vlaková linka

Úspěšnou premiéru už má nová městská vlaková linka v Trutnově za sebou. Spoj 16 denně pendluje mezi částí Libeč na severním okraji města a trutnovským hlavním nádražím v centru města. Lidé si novinku chválí, jako první se projeli hlavně důchodci.

Od zítřka spustí Trutnov městskou vlakovou linku. Kupony MHD budou platit i ve vlacích

V třicetitisícovém Trutnově začne jezdit od zítřejšího dne městská vlaková linka. Novými šestnácti spoji denně propojí část Libeč na severním okraji města s trutnovským hlavním nádražím v centru města. Současně od středy budou moci držitelé...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "železnice"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "železnice"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.