Počasí dnes8 °C, zítra12 °C
Středa 29. března 2023  |  Svátek má Taťána

Vyhledávání

Nalezené články: "Česk"

Ministerstvo vnitra zřídilo od ledna dva miliony datových schránek

Ministerstvo vnitra zřídilo od začátku roku 2,004 milionu datových schránek. Převážně je na základě nové povinnosti získali živnostníci a OSVČ, menší část tvoří spolky a nadace. Celkový počet datových schránek se přiblížil čtyřem milionům. Zájem o...

Petrofu loni klesly tržby o pětinu, důvodem je válka i covid

Rodinné společnosti Petrof Hradec Králové, která je předním evropským výrobcem pian a klavírů, loni klesly tržby o 22 procent na 250 milionů korun. Důvodem byl výpadek dodávek do Ruska a na další východní trhy kvůli válce na Ukrajině.

GLOSA: O nezbytnosti sbližování demokratické pravice v Evropském parlamentu

Spolu s blížícími se volbami do Evropského parlamentu v květnu 2024 se v Bruselu rozhořela diskuse o nutnosti sbližování evropské demokratické pravice. Toto téma je zatím tabu na české politické scéně. Je to pochopitelné, protože někteří z „otců...

I na Stezce korunami stromů v Krkonoších se budou slavit Velikonoce

Stezka korunami stromů Krkonoše láká na prodloužený víkend plný velikonočních tradic. Pro děti bude k dispozici výtvarná dílna, kde se mohou naučit uplést pomlázku, barvit velikonoční kraslice či zdobit perníčky.

V Hradci se od dubna bude hlídat jízda na červenou, od května i rychlost

Řidiči v Hradci Králové se budou muset mít na pozoru. Od dubna se najede na ostrý provoz inteligentního systému řízení a radaryzačnou hlídat jízdu na červenou, od května také překročení rychlosti.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Česk"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Česk"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.