Počasí dnes0 °C, zítra-1 °C
Pátek 1. prosince 2023  |  Svátek má Iva
Bez reklam

Basketbalistky Trutnova už nepovede trenér Veselý

U basketbalistek Trutnova skončil po nepovedeném úvodu sezony trenér Tomáš Veselý, který přišel v létě s cílem vylepšit deváté místo z uplynulého ročníku. Tým dočasně povede manažer Michal Martišek.

Trutnovské hráčky zatím zdolaly jen poslední Strakonice. Naposledy prohrály doma o 20 bodů s Ostravou, nečekaná byla i vysoká porážka na Slavii začátkem října. "Slavia a Ostrava jsou celky, se kterými se chceme poměřovat. Bohužel se nám to vůbec nepodařilo. Výkonnost v sezoně i v jednotlivých zápasech spíše klesala. Vrcholem bylo posledních třináct minut zápasu s Ostravou, které náš tým odehrál ve velkém útlumu a bez jakékoliv energie," uvedl předseda trutnovského klubu Vladimír Smilnický v tiskové zprávě. Bývalý kouč Karlových Varů, KP Brno či Slovanky Veselý zůstane v klubu u mládeže.

Martišek povede tým v zápasech proti Slovance, s Hradcem Králové a v Chomutově. V následující reprezentační pauze Trutnov představí nového trenéra.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto zbl.basketbal

Štítky Sport, basketbal, ženy, Trutnov, trenér, basketbalista, Ostrava, VK Královo Pole, Strakonice, Karlovy Vary, Hradec Králové, Chomutov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Basketbalistky Trutnova už nepovede trenér Veselý  |  Míčové sporty  |  Sport  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.