Počasí dnes9 °C, zítra8 °C
Čtvrtek 18. dubna 2024  |  Svátek má Valérie

Mizerné přesilovky stály hokejisty Hradce vítězství. S Mladou Boleslaví padli v prodloužení

Hradečtí hokejisté sice ještě na začátku třetí třetiny vedli 2:0, ale nakonec se musí spokojit s bodem. Mladá Boleslav totiž dokázala vyrovnat a v prodloužení rozhodnout o bonusovém bodu.

Po brankách Smoleňáka a Chalupy vedl Mountfield HK ve 41. minutě již 2:0. I přesto, že do té doby zvládali Východočeši skvěle oslabení, tak na šestou početní výhodu soupeře už zareagoval nedokázali. Hradec se naopak velmi trápil v přesilovkách. Celkem pět jich nevyužil a navíc v té poslední inkasoval. Zápas tak zamířil do prodloužení

V něm byla Mladá Boleslav lepším týmem a druhý bod vystřelil Středočechům svým druhým gólem v utkání Najman.