pátek 20. května 2022 Zbyšek

SOUTĚŽ: Předvánoční čas má své tradice. V HK a Pardubicích mezi ně patří i Kouzelná školka a představení pro děti s Michalem Nesvadbou 

Tradice se porušovat nemají! Ale zároveň není dobré se opakovat a proto každý rok mohou děti v obou místech viděl jiný titul, celkem jich má Michal na repertoáru 5 těch nejoblíbenějších! Na jaký titul se můžou děti těšit letos? Na aktivní a hlavně zábavou prošpikované představení Michal je kvítko! v sobotu 7. prosince od 10:30 v Aldisu v HK a od 15:00 V AULE A1 Pardubické univerzity v Pardubicích.

Michal, bez ohledu na počasí i roční období dokáže i teď v předvánočním čase, že během představení rozkvete celé jeviště. Při představení mění nejen scénu, ale i sám sebe. Roztančí plný sál v různých rytmech třeba letní plážové Samby, tančit tak budou nejen děti, ale i květiny!

A to ještě nevíte, co se děje za plotem v Michalově zahrádce! Kopretina zpívá, kaktus do všeho mluví, konev má rýmu a umělá kytka z toho má dokonce legraci!

Přijďte si hrát! Přijďte se bavit a HLAVNĚ smát! Zároveň máte možnost i vyhrát dvě vstupenky na jedno z představeních! Stačí odpověď na jednu otázku a doufat, že se na vás usměje štěstí. 

Jak se jmenuje žlutý Michalův kamarád z Fanfárie?

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Ohodnoť článek

Tisková zpráva

Štítky Soutěž, Kouzelná školka, Hradec Králové, Pardubice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.