sobota 7. prosince 2019 Ambrož

Mountfield neměl svůj den. Pardubicím podlehl vysoko 2:7

Hradečtí hokejisté nestačili v druhém utkání memoriálu Zbyňka Kusého na rivaly z Pardubic. O vítězství rozhodla první třetina, kdy Mountfield inkasoval čtyřikrát.

Po skalpu soka z KHL, kdy Hradec zničil Amur Chabarovsk 7:0 vypadalo vše růžově. Jenže ve druhém utkání pardubického turnaje přišlo kruté vystřízlivění, které ale má své opodstatnění.

Hradečtí nastoupili do zápasu bez svých největších opor. Do utkání nezasáhl Smoleňák, Červený, Dragoun, Paulovič, Zámorský či Rosandić. Naopak Pardubice nasadily do utkání téměř svou nejsilnější sestavu. O vítězi rozhodla v podstatě už první třetina, v níž domácí nasázeli Mazancovi čtyři branky.

O prvná gól Mountfieldu se postaral Chalupa, který snižoval na 1:4. Jenže Pardubice s přibývajícím časem přidaly dalši dvě branky, a gól z hole Miškáře jen zmírnil debakl. Dynamo se nakonec radovalo z vysokého vítězství 7:2. 

Dynamo Pardubice - Mountfield Hradec Králové 6:1 (4:0, 0:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 3. Poulíček (Mikuš, Látal), 11. Locke (Rolinek), 12. Látal (Mikuš, Poulíček), 20. Tybor, 48. Tybor (Kousal), 51. Mandát (Kousal, Eklund) 60. Hovorka - 24. Chalupa (Rákos), 59. Miškář.

HC Dynamo Pardubice: Štěpánek – Zdráhal, Eklund, Holland, Kolář, Nedbal, Mikuš – Kusý, Kousal, Tybor – Hovorka, Locke, Rolinek – Mandát, Poulíček, Látal – Kuťák.

Mountfield HK: Mazanec – Čáp, F. Pavlík, Šalda, Havránek, Gaspar, Cibulskis, Váchal – Perret, Kubík, Pilař – Chalupa, Rákos, Vopelka – Miškář, Bičevskis, Berger – J. Dvořák, Matějček, Zabloudil

Rozhodčí: Pražák, Sýkora – Ganger, Zika

Diváci: 4249

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.