neděle 25. října 2020 Beáta

Hradečtí Votroci si přivezli z Jihlavy vítězství 4:3

Včerejší utkání 2. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi hradeckými fotbalisty a Jihlavou bylo hodně divoké. Votroci měli dobře rozehraný zápas a ve 24. minutě vedli 2:0. Vysočina ale otočila duel třemi góly a po hodině hry vedla 3:2. Nakonec se z vítězství radoval Hradec, který si za výhru 4:3 odvezl z Jihlavy 3 body.

V utkání padlo celkem 7 branek. V dresu hradeckých Votroků se postarali o góly Daniel Vašulín, dvakrát se trefil Adam Vlkanova a do hry poslal tým do vedení v 89. minutě Pavel Dvořák.

„Byl to infarktový zápas, točilo se to nahoru dolů,“ řekl pro klubový web Adam Vlkanova.

„Kluci ukázali obrovskou vůli a charakter, který nás dovedl k vítězství, za což jsme nesmírně šťastní, protože Jihlava předvedla také výborný výkon,“ zhodnotil utkání proti Jihlavě kouč Zdenko Frťala pro klubový web.

Branky: 28. Smejkal, 53. Lacko, 61. Křišťál – 8. Vašulín, 24. a 74. Vlkanova, 88. Dvořák. Rozhodčí: Klíma – Dohnálek, Mikeska. ŽK: 42. Tureček, 66. Smejkal, 67. Červ, 90+1. Dau – 35. Dvořák, 44. Rada, 90+4. Vízek. Počet diváků: 1055.
FC Hradec Králové: Vízek – Čech, Král, Leibl (64. Urma) – Mejdr (61. Donát), Jukl, Vlkanova, Rada (80. Soukeník), Novotný (61. Záviška) – Dvořák, Vašulín (64. Prekop).
FC Vysočina Jihlava: Lancman – Vlček, Štefánek, Křišťál, Svoboda (80. Vedral) – Lacko, Červ (89. Dau) – Peřina (80. Pojezný), Tureček, Smejkal – Klobása (60. Araujo-Wilson, 80. Matulka).

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!