úterý 9. března 2021 Františka

Martin Doležal

Martin Doležal » Články

Mizerné přesilovky stály hokejisty Hradce vítězství. S Mladou Boleslaví padli v prodloužení

Hradečtí hokejisté sice ještě na začátku třetí třetiny vedli 2:0, ale nakonec se musí spokojit s bodem. Mladá Boleslav totiž dokázala vyrovnat a v prodloužení rozhodnout o bonusovém bodu.

Mizerné přesilovky stály hokejisty Hradce vítězství. S Mladou Boleslaví padli v prodloužení

Hradečtí hokejisté sice ještě na začátku třetí třetiny vedli 2:0, ale nakonec se musí spokojit s bodem. Mladá Boleslav totiž dokázala vyrovnat a v prodloužení rozhodnout o bonusovém bodu.

Boj o finále přichází! Hradečtí hokejisté společně s fanoušky odletěli do Stöckholmu

Historický postup do semifinále Ligy mistrů. Hradečtí hokejisté si v prestižní hokejové lize zahrají o finále a zároveň se mohou spolehnout na velkou podporu fanoušků. Na první duel, který odehraje Mountfield ve švédském Stöckholmu, letí i 189...

Šéf Mountfieldu HK Schön zastavil hráčům výplaty, žádá si vysvětlení

Prezident hokejového klubu Mountfield Hradec Králové Miroslav Schön se rozhodl pozastavit výplaty hráčům. I přesto, že jeho svěřenci třikrát v řadě vyhráli, tak prezident klubu není spokojený s hrou Východočechů a žádá si vysvětlení.

Černá série s Kometou skončila. Hradečtí hokejisté porazili Brno 2:1 v prodloužení

V prvním duelu letošního roku přivítali Východočeši na domácí půdě Kometu Brno, kterou neporazili už šest utkání v řadě. Nicméně na sedmý pokus se jim to již konečně podařilo, Mountfield HK zvítězil 2:1 v prodloužení.

Na Hip Hop Kemp 2020 už se dají koupit vstupenky. Pořadatelé ale po konci v Hradci místo stále tají

Po 17 letech skončil hudební festival Hip Hop Kemp v Hradci Králové. Pořadatelé si stěžovali na neustálý boj města, policie a obyvatel, kteří proti festivalu dlouho bojovali za jeho konec, po letech se skutečně dočkali. Letos je tak jisté, že Hip...

Na novoroční ohňostroj se v Hradci Králové přišly podívat tisíce lidí

Tradiční novoroční ohňostroj v Hradci Králové nechyběl ani letos. Osmiminutová show, která stála 135 tisíc korun, přilákala na Velké náměstí tisíce lií, ohňostroj sklidil velký potlesk.

V centru Hradce někdo rozházel smrtící návnadu pro psy

V centru Hradce Králové v ulici Jana Masaryka se objevily smrtící návnady pro psy. Upozornila na to jedna majitelka psa, která místem procházela. Napíchané kousky salámů na špendlíku mají za cíl jediné, ublížit zvířeti. Policie ale zatím...

U kruháče na Brněnské se srazilo auto s policejním vozem. Nehoda si vyžádala dva zraněné

Krátce před 13. hodinou došlo k nehodě na frekventovaném kruhovém objezdu Brněnská. Osobní automobil se zde střetl s policejním vozem, které mělo mít podle svědků zapnuté majáky.

Hradec bude sledovat pohyb turistů ve městě skrz mobilní telefony. Agentuře za sběr dat dá 150 tisíc korun

Hradec Králové bude dalším z měst v České republice, které bude sledovat turisty a návštěvníky města skrz jejich data v mobilních telefonech. Město si najme agenturu, která bude sbírat o uživatelích poměrně dost informacích.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.