Počasí dnes8 °C, zítra7 °C
Pátek 19. dubna 2024  |  Svátek má Rostislav
Bez reklam

Lenka Dvořáková

Lenka Dvořáková » Články

Od rána v terénu. Řidiči, dejte pozor na rychlost, tady všude dnes budou hlídkovat policisté

U silnic Vysočiny dnes od rána budou hlídkovat policisté. Zaměří se na to, jestli řidiči dodržují nejvyšší povolenou rychlost. 19. duben 2024 se totiž po celé zemi bude nést v duchu pravidelné akce Speed Marathon.

Mladý život vyhasl dnes v noci na dálnici D1. Devatenáctiletý řidič nepřežil náraz do zaparkovaného návěsu. Šlo o cizince.

Řidiči v Brodě vběhl pod kola pes. Jeho majitelka po nehodě z místa odešla, je podezřelá z přestupku

Nezvyklou dopravní nehodu šetří havlíčkobrodští policisté. Stala se v úterý 16. dubna a jde o střet osobního auta se psem, který nebyl přivázaný na vodítku. Majitelka zvířete je teď podezřelá z přestupku.

Pět minut pro mamataxi musí stačit. U škol v Jihlavě v Seifertově ulici bude parkoviště K+R

Jen do ZŠ Seifertova chodí devět set dětí, další stovka do školky naproti a ještě dvaatřicet do jeslí. Je nasnadě, že když se na toto místo sjíždí rodiče, tak je situace každé ráno značně kritická. Řešením by mělo být parkování v režimu K+R.

Vážným zraněním ženy skončil útok psa v psím útulku ve Žďáru nad Sázavou. Případem se teď zabývají kriminalisté. Incident se stal v úterý 16. dubna krátce po půl dvanácté.

Lidí s respiračními nemocemi na Vysočině mírně ubylo. Nejvíc pacientů je mezi dětmi do pěti let

Krajští hygienici z Vysočiny informují o aktuální situaci, která se týká počtu akutních respiračních onemocnění v kraji. Krajská hygienická stanice Kraje Vysočina (KHSV) za 15. týden roku 2024 eviduje 1199 nových případů akutních respiračních...

Nejen Kraj Vysočina má za sebou mrazivou noc, kterou předpovídali i meteorologové. Ranní mráz přidělal vrásky hlavně zahrádkářům. Třeba v Jihlavě klesla teplota na tři stupně pod nulou, na Žďársku a Havlíčkobrodsku bylo ještě chladněji.

Syn má poškozený mozek a nedožije se rána, řekli Tereze po porodu. Míša teď oslaví tři roky a mamince dává velkou sílu

V Golčově Jeníkově na Havlíčkobrodsku bydlí Tereza Novotná, která je maminkou téměř tříletého syna Michaelka. Narodil se v 38. týdnu těhotenství. Po jeho příchodu na svět to vypadalo, že jde o zdravého chlapečka. Tato idyla ale vydržela jen pár...

Dělníci začnou opravovat střechu jihlavského krematoria. Obřady budou probíhat v kapli ústředního hřbitova

Příští pondělí 22. dubna začnou stavební dělníci opravovat střechu obřadní síně jihlavského krematoria. Ta tedy bude uzavřena, a to až do 25. května.

Rodáci z Vysočiny: Devět let od úmrtí Holíka. Tým jsem vždy musel mít pod palcem, řekl trenér přezdívaný Šéf

Hokejový svět před devíti lety obletěla smutná zpráva. Informovala o úmrtí legendy jihlavského hokeje, rodáka z Havlíčkova Brodu Jaroslava Holíka. Ten má na svém kontě řadu sportovních úspěchů a také významných ocenění.

Moje články  |  Lenka Dvořáková  |  Profil  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Drbnu bez reklam mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.