pondělí 30. listopadu 2020 Ondřej

Nejčtenější

Ve Zdobnici je areál pro terénní cyklistiku. Vyšel na téměř pět milionů korun

Zdobnice na Rychnovsku se pyšní novým areálem pro terénní cyklistiku za 4,8 milionu korun. Na zimu bude Singletrack Zdobnice z bezpečnostních důvodů uzavřen. Cyklisté ho budou moci vyzkoušet na jaře. Jeho využití bude bezplatné.

U hradeckého Mountfieldu skončil předčasně útočník Matěj Chalupa

Za extraligový Hradec Králové už Matěj Chalupa nenastoupí. Lvům pomáhal před odloženým startem nadcházejícího ročníku NHL. Na ukončení působení v týmu se dohodlo vedení klubu ještě před jeho odjezdem do Ameriky.

VIDEO: Policie měla pohotovost kvůli řidiči na D11 u Hradce Králové v protisměru

Řidiče v protisměru nechce na dálnici potkat nikdo. I tak se jeden takový ocitl v nesprávném pruhu na D11 v pondělí večer. Šlo o 90. kilometr ve směru na Hradec Králové. Na místo tak vyjely dvě hlídky a ke startu byl připravený i záchranářský...

O zkoušky v autoškolách není bez jízd v kraji zájem. Podle autoškol se není čemu divit

Autoškolám současná situace v České republice dovolila pořádat alespoň závěrečné zkoušky. O ně není v Královéhradeckém kraji zájem. Podle oslovených autoškol se není čemu divit. Jen málo, jaký student si riskne přijít na zkoušku bez zkušebních jízd.

FOTO: Po dnešní ranní nehodě zůstal v kabině kamionu zaklíněný řidič. Vyprostit ho museli hasiči

K dopravní nehodě dvou kamionů došlo dnes ráno na Rašínově třídě v Hradci Králové. Jeden z řidičů pravděpodobně nedobrzdil a narazil do nákladního auta před sebou. Náraz byl natolik silný, že ho museli hasiči vyprostit pomocí hydraulických nůžek.

Jak bude vypadat první adventní neděle v kraji? Města připravila alternativy

Kvůli současné pandemii bude advent v Královéhradeckém kraji netradiční. Většina měst musela přistoupit k alternativě a upravit svůj program. Například v Hradci Králové se vánoční strom na Velkém náměstí rozsvítí, radnice však tají konkrétní čas.

V Hradci Králové se budou čistit slepá ramena na Labi a Orlici. Radnice chce zajistit víc vody v krajině

Radnice, společnost Vodovody a kanalizace Hradec Králové a Povodí Labe vyčistí slepá ramena Labe a Orlice ve městě. Radnice si od odbahnění slibuje větší zásobu vody v přírodě a lepší ochranu živočichů, které zde žijí. Oživení by se mohla dočkat...

Policie řešila čtyři opilé děti. Dívce, která šla z mejdanu v lese nebylo ani 15 let

Strážníci Městské policie Hradec Králové se během víkendu nenudili. Během pátečního večera a soboty řešili hned čtyry mladistvé pod vlivem alkoholu. První byla dívka, která šla z mejdanu v městských lesích. Další tři si povídali ve vraku odstavného...

Muzeum východních Čech nabídne adventní trhy online. Jak to bude fungovat?

V těchto dnech se na internet přesouvají výstavy, sportovní události, rozsvěcení stromů a nyní dokonce i adventní trhy. S nápadem přišlo Muzeum východních Čech Hradec Králové. Muzeum proto připravilo on-line projekt nazvaný „Advent v Hradci“, s...

Šíření nákazy v kraji zpomalilo. Index rizika je v regionu 62, tedy čtvrtý stupeň

V Královéhradeckém kraji v posledních dnech zpomalil nárůst pozitivně testovaných. Aktuálně je v regionu 2.925 nemocných. Ve všech okresech se dostal počet nakažených pod hranici jednoho tisíce.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.