St 12. 8. 2026Klára
Kultura
Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

SOUTĚŽ: Létofest 2019 láká na Kluse, Lenny nebo Pražský Výběr

PR článekRRedakce2 minuty čtení17. 6. 2019, 15:37
Létofest
Létofest · Foto: Létofest

Létofest, který v Česku jako první nabídl neokoukaný model městského putovního festivalu, vstupuje do třetího ročníku. Dvoudenní akce i letos nabídne alternativu k velkým festivalům, aniž by posluchači museli jezdit za muzikou daleko a následně trávit veškerý čas na jednom místě ohraničeném pódiem a stanovým městečkem. Vzhledem k tomu, že Létofesty rozbalí obří pódia přímo v centrech osmi největších měst, nabídnou návštěvníkům kromě kvalitní hudby a špičkového zvuku i všechny vymoženosti, služby a pohodlí, které poskytuje pouze město. Především však přiváží nejpopulárnější české a slovenské kapely.

Během dvou dnů se v Pardubicích, Českých Budějovicích, Olomouci, Ostravě, Brně, Plzni, Karlových Varech a Liberci představí Tomáš Klus, Mig 21, Wanastowi Vjecy, Divokej Bill, Iné Kafe, Horkýže Slíže, IMT Smile, Pražský Výběr, Marek Ztracený, Xindl X, UDG a další. Akce nabízí také zajímavý doprovodný program, kvalitní občerstvení, známé české youtoubery nebo v každém městě podpoří lokální kapely. Vstupné je v předprodeji v síti TicketLIVE.

Klasický festival ve městě

„Naši návštěvníci mohou oba dny prožít jako na klasickém kvalitním hudebním festivale, anebo mohou využít našeho umístění v centrech měst a chodit mezi koncerty domů nebo na akci strávit odpoledne s dětmi, pak je odvézt k babičce, a vrátit se na večerní program. Domníváme se, že obdobný typ putovní akce dosud v Česku chyběl,“ říká jeden z promotérů akce Petr Burián.

Většina kapel na Létofest připravuje speciální program nebo design scény, která nebude k vidění na jiném festivale. „Na Létofesty přijedeme s novým playlistem, který doplníme o písničky, které jsme dlouho nehráli, a o které si sami fanoušci píšou. Připravujeme i vizuálně zajímavou scénu,“ prozrazuje Robert Kodym z kapely Wanastowi Vjecy.

Sobotní odpoledne pro děti

Sobotní odpoledne bude podle navíc věnováno dětem. „Připravujeme bohatý program i ve spolupráci s partnery. Těšit se můžete na indiánskou stezku, různé hry a tvoření a plno dárků,“ doplňuje promotér.

Třetí ročník Létofestu přinese i další novinky, které návštěvníkům zkvalitní služby. Například budou moci využít bezkontaktní platbu pomocí čipu v náramku, který zároveň poslouží jako stylový doplněk. „Hlavní výhodou bude pohodlí, jednoduchost, rychlost a bezpečnost. Výrazně zrychlí také odbavení u stánků s občerstvením,“ říká Monika Freibergová z pořádající agentury Yashica.

Vyhrajte dvě vstupenky na Létofest, který se koná 12. a 13. července na Hipodromu v Pardubicích. Gratulujeme výherkyni Vendule Šafářové, kontaktovali jsme ji emailem. Díky všem za zapojení se do soutěže.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Rekonstrukce podchodu na třídě Karla IV. pokračuje. Pěší čekají dvě uzavírky.Společnost

Rekonstrukce podchodu na třídě Karla IV. pokračuje

Rekonstrukce podchodu na třídě Karla IV. v Hradci Králové vstupuje do další etapy. Stavební práce zatím pokračují podle harmonogramu, avšak některé z nich si vyžádají úplné uzavření podchodu. Pěší budou muset využít objízdnou trasu po Střelecké ulici od 17. do 23. srpna a následně také mezi 14. a 30. zářím. Automobilové dopravy na třídě Karla IV. se omezení nedotknou, měnit se bude pouze nastavení semaforů u přechodu ve Střelecké ulici.

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičkuOstatní sporty

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičku

Do Česka v srpnu zavítá světová cyklistika. Osmnáctý ročník Czech Tour poprvé patří do kalendáře ProSeries Mezinárodní cyklistické unie a na start přivede také týmy nejvyšší kategorie, mezi nimi Netcompany INEOS a NSN Cycling Team. Peloton čekají čtyři etapy, 650 kilometrů a tři horské dojezdy.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook