sobota 7. prosince 2019 Ambrož

PÁTRÁNÍ: Znáte ho? Pomocí kradené karty měl vybrat z účtu desítky tisíc korun

Případ krádeže a neoprávněného opatření platebního prostředku řeší již od poloviny července hradecká policie. O peněženku s desítkami tisíc korun, doklady a platebními kartami tehdy přišla paní u jednoho obchodního domu v Hradci Králové. Než stačila okradená žena kartu zablokovat, zmizely s účtu desítky tisíc korun.

„Krádež peněženky nám nahlásila paní, které neznámý pachatel na parkovišti u jednoho obchodního centra v Hradci Králové odcizil z předního sedadla auta kabelku. Ke krádeži mělo dojít v době, kdy překládala nákup z košíku do kufru auta,“ řekla policejní mluvčí Iva Kormošová.

Než stačila okradená žena kartu zablokovat, zmizelo z účtu 20 tisíc korun. Následné dva pokusy o výběr 20 a 30 tisíc byly neúspěšné. Celkem byla ženě způsobena škoda přesahující částku 100 tisíc korun.

„Při výběru hotovosti z jednoho bankomatu je neznámý muž zachycen. Jelikož jsme do současné doby nezjistili jeho totožnost, žádáme veřejnost o spolupráci. Pokud ho někdo na záznamu pozná, zavolejte na bezplatnou linku 158, nebo se přímo dostavte na jakoukoliv policejní služebnu,“ vyzvala Kormošová.

Štítky Policie ČR, pátrání, krádež, zločin

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.