Počasí dnes19 °C, zítra22 °C
Sobota 3. června 2023  |  Svátek má Tamara

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

PENNY je v Pardubicích součástí nové podoby areálu Tesly

PR článek

V areálu Nové Tesly v Pardubicích otevřelo PENNY svoji letošní druhou zcela novou prodejnu a zvýšilo tak počet svých prodejen v tomto městě na čtyři. Nová prodejna je součástí vznikajícího moderního bytového a universitního areálu ve čtvrti Pardubičky.

Nový areál vzniká na 24 000 m2 v areálu bývalé legendární továrny Tesla v sousedství Krajské nemocnice Pardubice na ulici Kyjevská ve čtvrti Pardubičky. Součástí projektu je 250 bytů, 10 řadových domů, komerční a administrativní budova a v původní historické budově Tesly Pardubice bude po její rekonstrukci sídlit Pardubická univerzita.

Kromě toho, že se o Pardubicích říká, že jsou městem perníku, mnozí si jej také spojují se slavnou Velkou Pardubickou, tak toto město je i městem studentů. Vždyť jich v něm studuje a žije okolo deseti tisíc. Jsme rádi, že jsme součástí nově vznikajícího areálu se vztahem k historii města. Ve spolupráci s architekty jsme navrhli a postavili unikátní prodejnu, která se stane přirozenou součástí celého místa. V těsném sousedství historické budovy vytváříme kontrast mezi historií a budoucností, které se společně doplňují. Těšíme se, že si k nám najdou cestu zákazníci nejen z nedalekých bytů, ale i studenti a návštěvníci nedaleké nemocnice“ říká Drasko Lazović, jednatel PENNY odpovědný za rozvoj prodejní sítě.

Nová prodejna s prodejní plochou 801 m2 nabídne zákazníkům tradiční příjemné prostředí pro každodenní výhodné nákupy. Součástí výstavby je i 48 garážových míst určených přímo pro zákazníky PENNY. Otevřeno bude každý den od 7 do 20 hodin.

První novou prodejnu letošního roku otevřelo PENNY v Zásmukách na Kolínsku a plánuje otevřít dalších minimálně třináct, mimo jiné například v Praze, v Přerově či obnovenou prodejnu v Chodově na Karlovarsku. V roce 2022 PENNY otevřelo 12 nových prodejen, včetně unikátní ekologické prodejny ve Skutčí na Chrudimsku nebo ojedinělé architektonické prodejny v Českém Krumlově.

O společnosti PENNY MARKET Česká republika:

Společnost Penny Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního obchodního řetězce REWE, který je jednou
z největších světových obchodních společností. Na český trh vstoupil Penny Market v roce 1997 a zaměřil se zejména na rozvoj prodejní sítě v regionech. Díky tomu dnes provozuje více než 400 prodejen, tedy nejširší síť v ČR, a poskytuje práci více než 6 000 zaměstnancům. Pravidelně slaví úspěchy v programu Volba spotřebitelů a svým zákazníkům nabízí věrnostní program PENNY karta.

Ohodnoť článek

Štítky Tesla Motors, Pardubice, Pardubičky, Penny Market, FK Pardubice, Česko, Velká pardubická, REWE, Praha

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Založením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.