pondělí 26. července 2021 Anna

Jídlo ze svých oblíbených podniků dostanou až před dveře i Pardubáci. Wolt začal rozvážet i u sousedů

PR článek

Wolt před nedávnem spustil své služby v Hradci Králové, a hradečtí si tak již necelý měsíc mohou vychutnávat rozvoz ze svých oblíbených podniků přímo před dveře domu či kanceláře. Nově je služba dostupná také v Pardubicích, kam po pár dnech od spuštění v Hradci zavítala. Celkově je tak Wolt k dispozici již v osmi českých městech – kromě dvou zmíněných v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni a Liberci. 

Obě východočeská města tak již mají flotilu modrých zbrojnošů, kteří brázdí ulice měst s tím nejlepším, co na místní gastro scéně najdete. Hradečtí se mohou pyšnit nejedním podnikem, kde si vyberou i ti nejnáročnější strávníci – ať už se jedná o poctivou českou kuchyni, šťavnaté burgery od Chilli Táty nebo italské speciality z Panoramico pizza pasta grill, či svěží saláty Salaterie Freší na pěší. Stejně tak v Pardubicích narazíte na vyhlášené podniky, které stojí za to navštívit.

Co v Hradci (ne)najdete?

Pardubičtí mohou v aplikaci či na stránkách Woltu vybírat z téměř 30 restaurací a podniků – od mezinárodní kuchyně po českou klasiku, či nabídku fast food řetězců. Za zkoušku stojí rodinná restaurace Caffetteria, kde vaří tradiční italské pokrmy, jako těstoviny a čerstvé mořské plody, ale i burgery, tortilly či bowly. Vyznavači české kuchyně ocení menu restaurace Záložna, irské speciality i mezinárodní kuchyni pak nabízí St. Patrick. Polední menu, ale i pokrmy pro ty nejnáročnější zákazníky nabízí restaurace U Dvou kohoutků. Ti, kdo si oblíbili jídlo z Blízkého východu a zároveň chtějí něco rychlého, si zase zaručeně vyberou z nabídky Polabiny Kebab.

Obě města spojuje nabídka vyhlášená pizzerie Pizza Panda či restaurace Tandoor, kde výtečné jehněčí a další pokrmy připravují kuchaři pocházejících přímo z Indie a Nepálu. V obou městech nechybí ani široká síť fast food řetězců jako je KFC, Burger King, McDonald’s, Bageterie Boulevard či Starbucks. Wolt tak potěší i ty nejhladovější strávníky, kteří jistě ocení, že své oblíbené jídlo budou mít na stole do 30 minut od zadání objednávky.

Pokud chcete Wolt vyzkoušet, ať už v Hradci nebo Pardubicích, můžete jako nově registrovaný zákazník využít promokód „ZKUSTEWOLT” v celkové hodnotě 150 Kč na první tři objednávky (3x50 Kč na každou objednávku).
 

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky wolt, pardubice, hradec králové, rozvoz jídla, aplikace

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.