sobota 11. července 2020 Olga

V neděli večer se stala tragická nehoda u Ruseka. Řidič se čelně střetl s traktorem

O posledním říjnovém nedělním večeru se u Ruseka nedaleko Hradce Králové stala tragická dopravní nehoda. Krátce před devatenáctou hodinou se řidič v osobním vozidle rozhodl předjíždět kolonu aut, ovšem situaci pravděpodobně správně neodhadl a střetl se tak s projíždějícím traktorem. I přes veškerou snahu záchranářů se život řidiče osobního automobilu zachránit nepodařilo.

Nehoda se stala v úseku mezi Rusekem a Skaličkou. "Podle očitých svědků oběť nehody, čtyřiatřicetiletý řidič, předjížděl v osobním vozidle kolonu aut jedoucích ve směru na Hradec Králové a s největší pravděpodobností se nestihl včas zařadit do pravého jízdního pruhu, kde se čelně střetl s protijedoucím traktorem s přívěsem. Řidič traktoru neměl šanci střetu zabránit. Řidič osobního auta utrpěl při srážce zranění neslučitelná se životem a přes veškerou snahu záchranářů na místě zemřel," popisuje případ policejní mluvčí Ivana Ježková

Do nehody byla vtažena i další nevinná řidička incidentu, před kterou se zřejmě řidič předjíždějícího vozidla snažil rychle zařadit. Osobní automobil jedoucí v pravém pruhu tak skončil mimo komunikaci. "Řidička se spolujezdkyní byly převezeny s lehkými zraněními do nemocnice," doplňuje mluvčí.

Komunikace byla po nehodě zcela uzavřena. Vyšetřování tragické události pokračuje.

Autoři | Foto KŘP KHK

Štítky tragická nehoda, střet s traktorem, Rusek, Hradec Králové

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.