sobota 11. července 2020 Olga

Nebezpečně vypadající nehoda tatry se naštěstí obešla bez zranění

Na odpolední jízdu nebude rozhodně v dobrém vzpomínat řidič nákladního automobilu tatra. Ta sjela z cesty přímo do příkopu, kde se společně s několika tunovým nákladem převrátila na střechu, tedy i přímo na kabinu řidiče. Ten však z nehody naštěstí vyvázl bez zranění.

V trativodu a převrácené na střechu skončilo nákladní vozidlo značky Tatra po dopravní nehodě v Nádražní ulici v Pilníkově. Řidič vyvázl z vozidla bez zranění. Náklad, který tvořil štěrk s hlínou, se však vysypal. Zároveň došlo k menšímu úniku pohonných hmot. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanice Trutnov.

"Protože se v blízkosti nacházel potok, nasadili hasiči na vodu sorpční hady, aby případný únik zachytili. Na místě byla také speciální vyprošťovací technika a technický chemický automobil z trutnovské stanice, ale vyproštění havarované Tatry musela zajistit odborná firma. Hasiči zůstali na místě, aby asistovali při vyproštění auta a také pro případ, že by došlo k dalšímu úniku provozních náplní. Po 21. hodině se jednotka vracela zpět na základnu," popisuje případ mluvčí královéhradeckých hasičů Martina Götzová

Autoři | Foto HZS KHK

Štítky nehoda, tatra, převrácený náklaďák

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.