Jízda skončila v potoce, auto se podařilo vyprostit po dvou hodinách

Autoři | Foto HZS Královéhradeckého kraje

Na silnici mezi Olivětínem a Hynčicemi na Náchodsku došlo v sobotu brzy ráno k nehodě osobního auta. Vůz skončil v potoce, při události nebyl nikdo zraněn. Vozidlo se hasičům podařilo vyprostit až po dvou hodinách.

„Vůz ležel po příjezdu jednotek na boku v potoce, řidič automobilu byl mimo havarovaný vůz, nenacházely se v něm ani další jiné osoby. Aby mohli hasiči dostat vůz zpět na komunikaci, byl povolán vyprošťovací automobil ze stanice ve Velkém Poříčí,“ řekla mluvčí hasičů Martina Götzová.

Po dvou hodinách se podařilo hasičům automobil vyprostit. Na místě události zasahovaly profesionální jednotky z Broumova a Náchoda.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky HZS, nehoda, potok, auto, okres Náchod, Hynčice, Olivětín, Velké Poříčí, Broumov, Náchod

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.