pátek 18. září 2020 Kryštof

První zápas Generali Česká Cup Hradec Králové vyhrál. Druhý hraje zítra na domácím ledě

Včera hrál Mountfield HK svůj první přípravný zápas v rámci Generali Česká Cup. Tým vyrazil do Olomouce, kde vyhrál 2:5. Druhé kolo zápasů je v plánu zítra na ledě pod Bílou věží. Kvůli vládním omezením ho uvidíme jen zlomek fanoušků.

Vstupenky se začnou doprodávat ve čtvrtek 6. srpna od 13:00.

„Na stadionu bude moci být obsazena každý druhá řada a v ní každá druhá sedačka, kapacita každého ze sektorů tak bude čtvrtinová – 250 osob, celkem v celé hale tedy 750 osob. Sektor na stání bude zcela uzavřen,“ píše klub na svém webu.

Fanoušci budou rozděleni do tří sektorů – jih, sever a západ. Do každého sektoru bude samostatný vchod a během zápasu nebude možné je pocházet. Problém může nastat u majitelů permanentek, ty na zítřejší zápas nebudou platit.

„Majitelé sezónních permanentek budou mít od pondělí 3. srpna 13:00 do středy 5. srpna 20:00 možnost stáhnout si svou vstupenku zdarma,“ upozorňuje klub.

11. srpna nás čeká východočeské derby

Divácky nejzajímavější bude třetí kolo Generali Česká Cup, to se hraje východočeské derby mezi Hradcem Králové a Pardubicemi. Po delší době čeká fanoušky velice vyrovnaný zápas. Včera si cenné body přivezlo i Dynamo, kdy v Brně porazilo Kometu. Oba východočeské celky mají po třech bodech a dělí se o první dvě místa v tabulce skupiny C.

Podobně jako v Hradci Králové bude i v Pardubicích zimní stadion rozdělen do sektorů, zde jich bude pět. „Přecházení mezi sektory, setkávání se s návštěvníky z jiných sektorů či příchod jiným vchodem, než má návštěvník na vstupence určeno, není možné,“ napsalo Dynamo na svém webu.

O prodeji vstupenek na východočeské derby bude klub v Pardubicích fanoušky teprve informovat.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto Mountfield HK

Štítky hokej, Mountfield HK, Hradec Králové, sport, Generali, Česká, Cup, zápas, Dynamo, Pardubice, derby, vstupenky, omezení, aréna, stadion

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.