úterý 11. srpna 2020 Zuzana

Krytý bazén 50 m se v Hradci přes léto nakonec otevře

Na Eliščině nábřeží v Hradci Králové, bude v létě otevřen 50 m dlouhý bazén v omezeném čase. Správa nemovitostí Hradec Králové vyhověla četným žádostem návštěvníků. K dispozici bude v pracovní dny od 10.00 do 18.00 hodin. Původně měl být po dobu letních prázdnin uzavřen pro veřejnost z ekonomických důvodů.

Bazén 50 m měly podle původního plánu navštěvovat jen plavecké kluby. Teď se otevře i veřejnosti a to pouze ve všední dny. O víkendech a svátcích bude krytý bazén uzavřen. Během víkendu bude možné si zaplavat ve vyhřívaném 50m bazénu na Flošně.

Provoz krytého bazénu bude omezen nejen časově, ale také personálně. Pokladna bude uzavřena a omezeno bude i používání platebních karet. Návštěvníkům je doporučeno maximálně využívat čipové hodinky, popřípadě platit vstupné v hotovosti. Plavcům bude k dispozici omezený počet zaměstnanců, ti zbylí budou v aquacentru Městských lázní a na letním koupališti. Bude možné využívat vstup z aquacentra do 50m bazénu.

Otevřeno je i aquacentrum v Městských lázních, ve kterém jsou v provozu všechny atrakce i služby. Slunná loučka je v provozu. Stejně tak i mlhoviště a další herní prvky.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Autoři | Foto SNHK.cz

Štítky bazén, Eliščino nábřeží, 50 m, Hradec Králové, otevřeno

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.