úterý 19. října 2021 Michaela

Premiéra Babiše vypískala při návštěvě kraje v Náchodě stovka lidí

Premiér Andrej Babiš dnes dorazil na návštěvu Královéhradeckého kraje. Jeho první zastávkou bylo vlakové nádraží v Jaroměři, které se rekonstruuje. Tady na něj čekalo dvacet lidí s transparenty. Daleko rušnější, už to bylo v Náchodě, kam přijel vlakem z Jaroměře. Taky ho vypískala stovka lidí. Demonstranti na něj čekali na nádraží.

Původně plánované vyjádření premiéra pro novináře, se tak nekonalo. Mělo se odehrát na peróně, ale přes ohlušující pískot, by nebylo slyšet ani slovo. Celá delegace tak zamířila do dopravní kanceláře. Následně odjel premiér Babiš a členové delegace z nádraží autobusem do hotelu Beránek na setkání se starosty. Na cestu do Beránku demonstranti premiéra znovu vyprovodili pískotem a skandováním "fůj", "hanba" nebo "Babiše do koše".

Premiér zamířil na budovaný úsek D11 a následně do Hradce Králové, kde si prohlédl křižovatku “Mileta“ a posléze navštívil i fotbalový stadion. Tady na něj marně čekala redakce Hradecké Drbny. Podle oficiálního programu, měl být pro novináře připravený prostor ve 13:50. V tu chvíli už byl ale premiér Babiš a jeho delegace dávno pryč.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto FB: Andrej Babiš

Štítky Premiér Babiš, Královéhradecký kraj, D11, Mileta, Fotbalový stadion

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.