Počasí dnes27 °C, zítra30 °C
Sobota 20. července 2024  |  Svátek má Ilja
Bez reklam

S ukradeným půlmilionem v batohu prchal zloděj chlumeckými uličkami

Do jedné z chlumeckých firem se vloupal v nočních hodinách zloděj. Sebral bankovky, klíče od firemního auta i firemní platební kartu. Tohle všechno nastrkal do batohu a vzal nohy na rameno. Jeho útěk ale neměl dlouhého trvání.

Za velkého přispění jednoho z vlastníků se podezřelého muže po pár minutách po oznámení podařilo zadržet. V batohu u něho policisté nalezli hotovost v různých měnách, firemní platební kartu a klíče od firemního auta. Vše v hodnotě za téměř 540 tisíc korun. Policisté muže omezili na svobodě a umístili do policejní cely. Následně mu sdělili podezření z trestného činu krádež, za který hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.

"Z evidencí policisté zjistili, že muž má v rejstříku trestů již 13 záznamů za různé trestné činy. Naposledy byl v dubnu letošního roku odsouzen k 6měsíčnímu podmíněnému trestu se zkušební dobou na 2 roky za maření výkonu úředního rozhodnutí," uvedla v tiskové zprávě policejní mluvčí Iva Kormošová. V ultrazkráceném řízení byl muž již v neděli postaven před soudce, který ho poslal přímo na tři roky do vězení.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto PČR

Štítky batoh, Chlumec nad Cidlinou, krádež, PČR

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

S ukradeným půlmilionem v batohu prchal zloděj chlumeckými uličkami  |  Zprávy  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.