Počasí dnes8 °C, zítra7 °C
Pátek 19. dubna 2024  |  Svátek má Rostislav
Bez reklam

PŘEHLED: Ředitelství silnic a dálnic zveřejnilo plán oprav na rok 2024. Kopat se bude na jedničkách i dálnicích

Začátkem roku 2024 zveřejnilo Ředitelství silnic a dálnic přehled plánovaných oprav na silnicích prvních tříd a dálnicích v Královéhradeckém kraji. Podle současné mapy oprav jde o deset úseků.

Například na Hradecku se má opravovat silnice I/35 z Hradce Králové do Jičína. Jde o 7,5 kilometru dlouhý úsek od mimoúrovňové dálniční křižovatky do Cerekvic. Kromě toho je v plánu opravit i osmikilometrový úsek dálnice D11 mezi 68. a 76. kilometrem.  

Na Jičínsku jde o opravu 3,5 kilometru dlouhého úseku silnice I/35 z Kněžnice do Libuně a také opravu Šlajferna mostu na silnici I/16 směrem na Mladou Boleslav.  

Tři rekonstrukce Ředitelství silnic a dálnic provede i na silnici I/14. Jde o opravu okružní křižovatky u Vrchoviny na Náchodsku a také část průtahu Novým Městem nad Metují. Další prací je oprava opěrné zdi na příjezdu do Rychnova nad Kněžnou.  

Hodnocení článku je 50 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto ŘSD

Štítky oprava, Ředitelství silnic a dálnic, silnice, dálnice, Královéhradecký kraj, okres Jičín, Hradec Králové, Jičín, okres Náchod, dálnice D11

PŘEHLED: Ředitelství silnic a dálnic zveřejnilo plán oprav na rok 2024. Kopat se bude na jedničkách i dálnicích  |  Zprávy  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.