Počasí dnes9 °C, zítra9 °C
Pátek 23. února 2024  |  Svátek má Svatopluk
Bez reklam

Cestování vlakem z Hradce Králové do Prahy bude složitější, do Poděbrad nepojedou vlaky

Na hlavní železniční trati mezi Hradcem Králové, Chlumcem nad Cidlinou, Velkým Osekem a Poděbrady bude od 31. července do 4. srpna výluka. Všechny vlaky na trati nahradí autobusová doprava.

Důvodem omezení je například čištění, údržba trati nebo odstranění závad na kolejnicích a výhybkách. Podle dopravce může mít výluka vliv na návazné přípoje a přípoje v systému Integrovaného dopravního systému. "Odjezdy a příjezdy náhradní autobusové dopravy jsou organizovány dle výlukového jízdního řádu," uvedl Tomáš Fiala z hradeckého centra Českých drah.

Po dobu výluky bude jezdit šest linek náhradní autobusové dopravy. Například linka R na trase mezi Hradcem Králové a Poděbrady bude přímá, nikde nebude zastavovat, zatímco linka Z mezi Chlumcem nad Cidlinou a Hradcem Králové bude zastavovat na všech zastávkách podle výlukového jízdního řádu.

Podílejte se na obsahu Drbny

Chcete se více zapojit do tvorby článků? V dotazníku můžete redakci vzkázat, jaká témata vám na Drbně chybí. Díky zpětné vazbě se můžete podílet na tom, jakým tématům se budou redaktoři věnovat. Registrovaní uživatelé po vyhodnocení zpětné vazby získají informace o tom, co jsme díky čtenářům zjistili.

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Hodnocení článku je 90 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Pixabay

Štítky ČR, železnice, výluka, Královéhradecký, Středočeský, Poděbrady

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Cestování vlakem z Hradce Králové do Prahy bude složitější, do Poděbrad nepojedou vlaky  |  Zprávy  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.