čtvrtek 26. května 2022 Filip

Kriminalisté si došli pro dealera drog na Náchodsku. Doslova ho vytáhli z postele, kde byl s přítelkyní

Náchodským kriminalistům se podařilo vypátrat dealera drog. Informace o něm se policie dozvěděla přímo z kriminálního prostředí. Kriminalisté ho překvapili v jeho bytě, kde byl se svojí přítelkyní. On čeká na soud ve vazbě, žena je vyšetřována na svobodě.

„Za pomoci operativně pátracích prostředků shromažďovali informace. A v půlce měsíce ledna po průběžném vyhodnocování těchto informací se rozhodli případ zrealizovat,“ řekla mluvčí policie Lucie Konečná

Kriminalisté ho v jeho bytě navštívila brzo ráno. Na výzvu, aby otevřel dveře nereagoval, a proto je policisté vyrazili. Třicetiletého dealera zastihli v posteli i s jeho šestadvacetiletou přítelkyní. Na místě byli zadrženi a převezeni do policejní cely.  

Vyšetřováním policie zjistila, že se nelegální činnosti spojené s drogami věnoval už od roku 2017. Za tu měl minimálně v 700 případech poskytnout 28 osobám více jak 230 gramů pervitinu v celkové hodnotě 337 tisíc korun.  

Zadržení čelí obvinění z trestného činu Nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Ženě hrozí pětileté vězení, muž může za mřížemi skončit až na deset let.   

Hodnocení článku je 78 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky drogy, zásahová, jednotka, policie, video, Náchodsko, zatčení, obvinění, vyšetřování, pervitin

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.