středa 20. listopadu 2019 Nikola

Trutnovsko

Vlaky z Trutnova do Pilníkova nepojedou, nahradí je autobusy

Od úterý 25. června (od osmi ráno) až do středy 10. července (do sedmi večer) nebudou jezdit vlaky na trase Trutnov hlavní nádraží a Pilníkov. Na výluku upozorňují České dráhy.

VIDEO: Policisté naháněli skupinu jezdců na terénních motorkách. Ujížděli i po chodnících

Skupina motorkářů v Trutnově nereagovala na výzvy k zastavení a ujížděla před policisty. Honička byla velmi nebezpečná, jezdci najížděli i na chodník a všemožně se snažili ujet. To se jim nakonec, až na jednoho, povedlo.

Komplikace pro turisty. KRNAP opravuje frekventované cesty, musel je uzavřít

Hned několik turistických cest nechal uzavřít Krkonošský národní park. Probíhá totiž jejich rekonstrukce. Jít se tak nedá třeba z Růžové hory na Sněžku nebo po modré přes Úpské rašeliniště.

Nezvládl zatáčku a vletěl do protisměru, kde jelo auto. Na místo musel vrtulník

K vážné dopravní nehodě byli v neděli odpoledne přivoláni policisté i záchranáři. Ke střetu dvou osobáku došlo na silnici třetí třídy mezi obcemi Velký Vřešťov a Čenice. Na místo byl přivolán i vrtulník.

Ve dvě ráno naboural opilý řidič do zaparkovaného auta

Policisté na Trutnovsku vyjížděli v neděli ráno k nehodě. K té došlo ve Dvoře Králové nad Labem. Jak se ukázalo, na vině byl alkohol.

Kuks v mobilu. Díky aplikaci se podíváte do historie celého areálu

Barokní areál Kuks navštívil alespoň jednou snad každý. Teď si ale můžete udělat takovou spešl návštěvu. A to díky nové mobilní aplikaci.

FOTO: Do Borovnice se vrátí větrný mlýn, kdysi jich tam bylo pět

Kdysi stávalo v obci Borovnice na Trutnovsku hned pět větráků, neboli větrných mlýnů. Tento konkrétní tam stál dokonce úctyhodných 120 let, jenže víc než kamenná podezdívka z něj nezbylo. Teď by se sem měl ale vrátit.

V Krkonoších zemřel muž. Policisté hledají svědky, kteří mu poskytli první pomoc

Policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci. Hledají totiž ženu a muže, kteří poskytovali první pomoc dalšímu muži. Ten bohužel ale nepřežil.

Lesní svět vrací děti i dospělé do přírody. Stezky mají letní premiéru

Ztracenou lesní cestu zvanou Kostelní znovu objevili a obnovili patrioti Horní Brusnice. Ta je nyní 5 km dlouhým úsekem na červené turistické trase vedoucí z Horní Brusnice na Zvičinu. Nacházejí se tu mimo jiné také dvě interaktivní stezky...

Smečka vlků z Vraních hor zaútočila v oboře v Bernarticích na stádo daňků. Polovinu roztrhali

Smečka vlků ve čtvrtek ráno v oboře manželů Kučerových v Bernarticích na Trutnovsku roztrhala deset daňků z devatenáctičlenného stáda. Mezi zabitými kusy byla i jedna březí samice. Údajně šlo o smečku z Vraních hor, která loví od Trutnova po...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.