středa 11. prosince 2019 Dana

Žena ve tmě přecházela silnici, následně ji srazilo auto. S těžkým zraněním skončila v nemocnici

V neděli ve večerních hodinách na silnici I/37 mimo obec Jaroměř došlo k dopravní nehodě, kdy řidiči osobního vozidla Škoda Octavia, jedoucímu ze směru jízdy od Jaroměře na Trutnov, vstoupila z levé strany do jízdní dráhy chodkyně.

60letá žena vstoupila do silnice mimo přechod pro chodce oblečená do tmavého oblečení bez doplňků z retroreflexního materiálu. Následně došlo ke střetu přední části osobního vozidla Škoda s chodkyní, při nehodě žena utrpěla vážné zranění.

Z místa nehody byla převezena vozidlem RZP do Fakultní nemocnice Hradec Králové. Nikdo další zraněn nebyl. Alkohol byl na místě u řidiče osobního vozidla Škoda vyloučen dechovou zkouškou. Vzhledem ke zranění chodkyně u ní nebylo možné dechovou zkoušku provést, proto byl nařízen odběr žilní krve ve FN Hradec Králové.

Na vozidle Škoda Octavia vznikla hmotná škoda ve výši 30 tisíc korun. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna.

Veškeré okolnosti nehody včetně její příčiny a míry zavinění zůstávájí nadále v šetření náchodských dopravních policistů.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Foto KŘP Královehradeckého kraje | Zdroj KŘP Královehradeckého kraje

Štítky Nehoda, Jaroměř, srážka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.