Počasí dnes-3,5 °C, zítra-4,5 °C
Neděle 16. února 2025  |  Svátek má Ljuba
Bez reklam

Hradečtí strážníci budou moci poslat do terénu další mobilní služebnu

Autoři | Foto se souhlasem MPHK

Jednu mobilní služebnu už hradečtí strážníci posílají do terénu, brzy budou moci i druhou. Její nákup je totiž v plánu. Mobilní služebna bude preventivně zajíždět i do problematických míst.

Auto by nemělo být dražší než dva milionů včetně daně. Vozidlo se dostane i tam, kde nejsou kamerové body městského kamerového systému. Na místě tak mohou být zadokumentovány i případné přestupky.

Nasazen může být vůz také při rizikových sportovních utkáních nebo velkých kulturních a společenských akcích. Stávající mobilní služebna by měla v tomto roce projít modernizací především kamerové techniky a bude i nadále využívána. O všem budou na konci srpna rozhodovat zastupitelé.

Ohodnoť článek

Štítky mobilní, služebna, MP, strážníci, Hradec Králové, bezpečnost

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Hradečtí strážníci budou moci poslat do terénu další mobilní služebnu  |  Hradecko  |  Z kraje  |  Hradecká Drbna - zprávy z Hradce a okolí

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.